RU | UK
діагностика і лікування захворювань опорно-рухового апарату
Висококваліфікований ортопед-травматолог в Сумах чекає Вас в Сучасному медичному центрі ORTHO

Консультації лікарів ортопедів проходять в кілька етапів:

Перший етап – збір анамнезу. Основний метод дослідження. Відомості про симптоми, перенесені захворювання (операції, травми), умови життя, хронічні патологій, спадковості дозволить поставити або підтвердити діагноз, знайти причини розвитку захворювання. Жоден лікар не може знати і відчувати, те, що Ви відчуваєте самі. Лікар детально розпитує про те, коли виникли ознаки захворювання, якими симптомами супроводжується і як змінився загальний стан здоров’я. Також враховується інформація про травми і попередні хірургічні втручання. Для складання загальної картини враховується спосіб життя людини, стиль харчування, спадковість тощо. Якщо у Вас є попередні поставлені діагнози інших фахівців, висновки, аналізи, знімки. Обов’язково візьміть з собою!

Додаткова діагностика (МРТ, КТ, УЗД) призначається лікарем тільки в разі потреби.

Другий етап – фізикальне обстеження (огляд пацієнта, пальпація з наданням уваги локації болю, рухливості, сили м’язів, сухожильних рефлексів). Цей етап дозволяє лікарю поставити попередній діагноз і скласти індивідуальний план подальшого обстеження.

Третій етап – фіксування зовні помітних змін. Робиться знімок до початку проходження курсу реабілітації і по завершенню лікування фахівці відстежують динаміку позитивних змін в стані здоров’я опорно-рухового апарату і безпосередньо стоп. Ви зможете самі оцінити свій результат, глянувши на фотографії.

Четвертий етап – діагностика стоп, входить в консультацію будь-якого спеціаліста. Проводиться за допомогою компьютерного 3D-сканера. Діагностика дозволяє з 100% точністю виявити можливі відхилення в стопі і визначити вплив на хребет.

Консультації практичного психолога проходять з використанням інтерактивного обладнання:

Інтерактивна підлога – підлога розміром від 150 х 100 см являє собою велику підлогову проекцію, чутливу до рухів людини.

Це інтерактивний інструмент, призначений для навчання, розвитку реакції, уваги, пам’яті, точності рухів.

Система реагує на дотики інтерактивними ефектами, які включаються по черзі. Кожен ефект – це окрема інтерактивна програма.

Наприклад, ефект «Кріт» дозволяє полювати на крота, який з’являється на різних частинах підлоги, а ефект «Числа» навчає розв’язанню математичних рівнянь.

Крім численних ефектів в базовій комплектації, є можливість замовити програмування власних ефектів по конкретним методикам реабілітації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтерактивна пісочниця (доповнена реальність для арт-терапії) – пісочниця української розробки як елемент комплексу реабілітації в сенсорній кімнаті. Інноваційна технологія, що дозволяє створити свій світ. Розвиває координацію, фантазію, включає елементи сенсорно-тактильної терапії.

Сприяє загальному розвитку дітей!

Сенсор глибини заміряє відстань до реального піску, програма обробляє отримані від сенсора дані, а проектор відображає гори, вулкани, водні та інші об’єкти. Пісочниця дає можливість створити власний світ, який можна змінити в одну мить.

Гра з ландшафтом, пошук артефактів, пошук скарбів на час.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Показання:

Устаткування використовується для пісочної терапії – форми арт-терапії, яка застосовується переважно для пацієнтів молодшого віку.

Показано при активній фазі сенсорної реабілітації в активній фазі при обмежених фізичних можливостях, широко застосовується в психотерапії для вирішення різних терапевтичних завдань.

Апробація виробів, медичний висновок про ефективність, напрацювання показань і протипоказань проводяться спільно з ДУ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України», м Київ.

Інтерактивна панель (тач-екран великого розміру) – універсальний інструмент для занять.

На стійці змонтований потужний і компактний комп’ютер з операційною системою Андроїд. Система оснащена звуком, WiFi, бездротовою клавіатурою.

Використовується 56 розвиваючих програм, які розділені на 5 груп, а саме: (1) фізичний розвиток: 8 ігрових додатків для координації рухів і розвитку моторики (2) художньо-естетичний розвиток: 13 програм музичних інструментів; (3) мовленнєвий розвиток дітей: 7 програм-казок; (4) пізнавальний розвиток дітей: 19 програм-пазлів і логічних головоломок; (5) психологічні тести: 9 програм.

 

 

 

виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок
Професійно виготовлені індивідуальні устілки - перший крок до свободи руху і життя без болю! Ваше здоров'я і добре самопочуття - це наша робота!
продаж і підбір товарів ортопедичного призначення
Наші співробітники зі знанням справи і з задоволенням допоможуть Вам у підборі необхідних товарів.
Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Вы хотите приобрести:

Здесь имя товара
  Обратная связь

  Мы ответим на все Ваши вопросы!
   Ошибка заполнения формы. Форма была заполнена не верно, или же не заполнена вовсе. Пожалуйста обратите внимание на сообщения под полями ввода.

   Спасибо! Ваше сообщение успешно отправлено, вскоре мы свяжемся с Вами.

   Вы хотите записаться на прием к:

   Здесь имя врача
    Записаться на консультацию к врачу

    Вскоре после отправки формы мы перезвоним или напишем Вам.
     Обратный звонок

     Вскоре мы Вам перезвоним


      Ви хочете записатися на прийом до:

      Здесь имя врача
       Зворотній дзвінок

       Незабаром ми Вам зателефонуємо


        Ви хочете придбати:

        Здесь имя товара
         Записатися на консультацію до лікаря

         Незабаром після відправки повідомлення ми передзвонимо або напишемо Вам.
          Зворотній зв’язок

          Ми відповімо на всі Ваші запитання!