RU | UK

Цитата дня:
Всі хвороби від хребта,
а хвороби хребта від стопи!

Сучасний медичний центр ORTHO. Ми виробляємо якісні та індивідуальні ортези стопи (ортопедичні устілки). Широкий асортимент продукції, розвантажувальні і коригувальні устілки, спеціальні ортези для клієнтів з різними ураженнями стопи та опорно-рухового апарату.

Про нас докладніше…

діагностика і лікування захворювань опорно-рухового апарату
Висококваліфікований ортопед-травматолог в Сумах чекає Вас в Сучасному медичному центрі ORTHO
виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок
Професійно виготовлені індивідуальні устілки - перший крок до свободи руху і життя без болю! Ваше здоров'я і добре самопочуття - це наша робота!
продаж і підбір товарів ортопедичного призначення
Наші співробітники зі знанням справи і з задоволенням допоможуть Вам у підборі необхідних товарів.
ЗРАЗКИ ТОВАРІВ РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ
Усі завантажені ()
Без категорії ()
Бандажі, корсети, коректори постави ()
Взуття ортопедичне дитяче ()
Індивідуальні ортопедичні устілки ()
Компресійний трикотаж ()
Орто-спорт ()
Товари для діабетиків ()
Ортопедичне взуття ()
Інтерактивне обладнання Вriolight ()
Популярні товари ()
Завантажити ще товари (2)
Процес виготовлення індивідуальних устілок
3D-сканування стоп клієнта
Крок 1
Заповнення лікарем призначення на індивідуальні ортопедичні устілки
Крок 2
створення комп'ютерних 3D-моделей устілок
Крок 3
виготовлення устілок на 3D-роутері з числовим програмним управлінням
Крок 4
Використовуємо тільки високоточне обладнання
IQUBE E500
Проведення вимірювань на сучасному європейському обладнанні, що дозволяє визначити необхідні параметри індивідуальних ортопедичних устілок, які виготовляються саме для Вас.
Grand Central 1325
Grand Central допомагає втілювати в реальність самі важкі моделі. Точність перевірена часом, якість виробів доведена досвідом.
Важлива інформація
Презентація послуг
Рекламний ролик
Знижки учасникам АТО

Громадський союз «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО» «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

При пред’явленні посвідчення учасника АТО або картки Всеукраїнського об’єднання  учасників АТО «Українці – Разом!» надається знижка на консультацію 10% від вартості консультації та 5% від вартості товару.

Знижки та акції

При гуртовому проходженні консультації (дві та більше консультації разом) надається знижка 30 грн. від вартості консультації (на всі консультації);

• При замовленні більше однієї пари устілок  надається знижка 5% на кожну наступну пару;

При замовленні устілок в комплекті з взуттям надається знижка 5% від вартості взуття;

Співробітникам СумДУ надається знижка 30 грн. від вартості консультації (на всі консультації).

Дитячий лікар ортопед-травматолог

Дитячий ортопед-травматолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій, пов’язаних з порушеннями функцій органів руху і опори. Дитячий лікар ортопед лікує різні дефекти розвитку кісткової системи, вроджені аномалії опорно-рухового апарату, а також ураження, що виникли на тлі перенесених інфекційно-запальних захворювань, травм і каліцтв.

З якими симптомами потрібно звертатися до дитячого ортопеда

Порушення розвитку скелетно-м’язової системи та органів руху і опори можуть спостерігатися вже в самому ранньому дитячому віці. До 1 року дитину слід обов’язково кілька разів показати ортопеду. Перший огляд проводиться ще в пологовому будинку, після цього планово відвідувати лікаря необхідно в 1, 3, 6 місяців і 1 рік.

Вашій дитині негайно потрібна консультація дитячого ортопеда-травматолога при появі наступних тривожних симптомів:

 • несиметричність шкірних складочок (для малюків до року);
 • обмеженість рухів стегон;
 • довжина нижніх кінцівок неоднакова;
 • тяжкість ходи;
 • біль в м’язах, хребті і суглобах;
 • видимі порушення в області суглоба (деформація, набряк, почервоніння, зміна структури шкіри);
 • виявлення будь-якого утворення;
 • порушення ходи, помітна сутулість;
 • клишоногість.

Ваша дитина постійно приймає фіксоване вимушене положення голови? Це є основним симптомом різних деформацій шийного відділу хребта. Якщо не звернути увагу на таке відхилення, в подальшому його буде набагато складніше виправити.

При найменших ознаках порушень в розвитку опорно-рухової системи малюка негайно йдіть на прийом до дитячого ортопеда.

Послуги дитячого ортопеда в сучасному медичному центрі ORTHO

У нашому Центрі здійснюється комплексна діагностика і лікування хвороб опорно-рухової і скелетно-м’язової системи різного походження та ступеня тяжкості. Якщо вам потрібні послуги дитячого лікаря ортопеда – звертайтеся в сучасний медичний центр ORTHO. Ми пропонуємо найкраще, що сьогодні є в світовій медицині:

 • застосування новітніх медичних розробок та інноваційного лікувально-діагностичного обладнання;
 • розробку персональних лікувально-реабілітаційних програм;
 • сучасні щадні методики лікування, що забезпечують максимальний результат;
 • прогресивні реабілітаційні заходи.

Як проходить прийом дитячого ортопеда

На першому прийомі лікар збере анамнез і проведе ретельний огляд, візуально оцінюючи анатомічну будову, актуальну для кісткової системи в даному віці. Проведе 3D сканування стоп, визначить амплітуду рухів уражених суглобів, за необхідності призначить ряд інструментальних досліджень (рентгенографія, КТ, МРТ, УЗД суглобів), на підставі яких буде підтверджено попередній діагноз.

Дитячий ортопед-травматолог на консультації надасть вам вичерпну інформацію, що стосується питань специфіки виникнення і можливого розвитку ускладнень захворювання, а також розробить індивідуальну програму лікування і реабілітації і дасть рекомендації щодо профілактики ускладнень.

Які хвороби лікує дитячий ортопед

До компетенції дитячого ортопеда травматолога входить діагностування та лікування широкого ряду патологій скелетно-м’язової та опорно-рухової системи у дітей з першого дня життя:

 • вроджені патології верхніх кінцівок – синдактилія, полідактилія, високе стояння лопатки, косорукість;
 • вроджені дефекти нижніх кінцівок – вивих стегна і т. д;
 • клишоногість;
 • сколіоз, кіфоз, лордоз;
 • кривошия;
 • плоскостопість;
 • різні кісткові патології – пухлини, кісти;
 • захворювання кістково-м’язової системи різного характеру;
 • травми.

Своєчасно проведене ортопедичне лікування в більшості випадків дозволяє забезпечити подальший правильний розвиток опорно-рухової системи і уникнути хірургічного втручання.

Записатися на прийом

Медичні послуги в нашому Центрі надаються з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00, а в суботу з 10:00 до 16:00. Записатися на прийом до дитячого ортопеда-травматолога можна на сайті, скориставшись онлайн-формою або зателефонувавши адміністратору за телефоном +38 095 902 76 03; +38 068 784 69 01; +38 0542 77 80 88.

Відгуки клієнтів
Інформація для клієнтів

Ортопедичний центр

Професійний ортопед допоможе привести в порядок кістково-м’язову систему людини. Завдяки індивідуально розробленій методикі можна в найкоротші терміни відновити здоров’я і повернути впевненість у пересуванні.

Останнім часом особливою популярністю користуються ортопедичні устілки та взуття для дорослих та дітей. З їх допомогою вдається не тільки відчувати себе при ходьбі більш комфортно, але і поліпшити стан опорно-рухового апарату. Такі устілки стануть незамінним супутником в походах і щоденних прогулянках. Завдяки їм не відчувається втома, тому можна швидко продовжувати рух.

Ортопедія від професіоналів – це шанс принципово інакше перерозподілити навантаження. Такий підхід дозволить поліпшити стан свого здоров’я без зайвих зусиль.

Індивідуальні ортези стопи

Найголовніше при виготовленні устілок для стоп – це індивідуальний підхід. Параметри ніг у всіх різні, тому необхідний максимально точний результат. Для цього буде потрібно здійснити звмір, при якому слід враховувати специфіку стоп. Зараз стало набагато простіше ортез купити, ціна на нього буде варіюватися в залежності від розміру та інших персональних побажань.

З його допомогою можна пересуватися сміливо і впевнено, а також не боятися пошкодити ногу.

Останнє передбачає повноцінне покриття пошкодженої або проблемної ділянки. Це дозволяє домогтися комплексного результату, а також є доцільним, якщо користувач відчуває біль або спостерігаються викривлення всієї ноги.

Індивідуальні ортези добре маскуються і надійно фіксуються, завдяки чому Ви можете пересуватися з комфортною швидкістю і не відчувати скутості в русі.

Діагностика і лікування опорно-рухового апарату

Центр лікування хребта – це саме те місце, де можна і потрібно зайнятися поліпшенням свого здоров’я. Як і всі проблеми, болі і викривлення опорно-рухового апарату легше вирішувати на початковому етапі, адже якщо їх запустити, то боротьба з ними обійдеться ще дорожче. Переваги звернення до професіоналів:

 • великий досвід роботи;
 • наявність прогресивного обладнання;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Завдяки цьому вдасться вирішити всі проблеми в найкоротший період. Ви знову зможете активно пересуватися, а також насолоджуватися іншими радощами життя. Рішення проблем з опорно-руховим апаратом не можна відкладати, адже в іншому випадку є ризик їх посилення.

Замовити індивідуальні ортопедичні устілки

Устілки ортопедичні дозволяють перемогти плоскостопість у дітей, а також істотно поліпшують і спрощують ходьбу у дорослих. Комфортні і міцні вироби будуть підтримувати м’язи в тонусі, але не перенапружувати їх. Ортопедичне взуття для дітей необхідно ще в самому ранньому віці, адже якщо пустити на самоплив, то є великий ризик отримання травм або супутніх проблем.

Гелеві устілки дозволять добитися максимального зручного зіткнення стопи і поверхні. Ортопедичний магазин володіє величезним асортиментом товарів, які задовольнять запити навіть найбільш вимогливих користувачів. Тут представлені:

 • подушка ортопедична;
 • спортивні устілки;
 • наколінники;
 • налокітники;
 • компресійна білизна.

І це далеко не все, адже асортимент регулярно доповнюється актуальними новинками, які допоможуть вирішити проблеми з опорно-руховим апаратом.

Устілки для взуття тут представлені за мінімальними цінами. Завдяки їм рух буде приносити тільки радість. Також в асортименті є товари для людей з цукровимдіабетом.Вони проходять попередню перевірку перед виходом на ринок.

Плоскостопість, лікування якого забезпечують індивідуальні ортопедичні устілки, тепер залишиться в минулому. Оперативна і повноцінна допомога професіоналів дозволить знову відчути радість ходьби. Завдяки застосуванню прогресивних методик, а також великому асортименту товарів можна відновити своє здоров’я в найкоротші терміни. Тут Ви завжди знайдете перевірені ортопедичні устілки, взуття. Ціна на них приємно здивує.

Наша команда
Веселов Андрій
Директор центру, лікар ортопед-травматолог
Залога Ольга
Технічний директор
Шевченко Владислав
Лікар ортопед-травматолог
Контакти

Виготовлення індивідуальних ортопедичних розвантажувальних, коригувальних або спортивних устілок в місті Суми. Швидко та якісно!

Залишилися питання? Приходьте і ми відповімо на будь-яку їх кількість!

Міський телефон
Адреса, графік роботи
Україна, м Суми, вул. Іллінська, 10

Графік роботи
пн-пт 10.00-19.00
сб 10.00-16.00

Вы хотите приобрести:

Здесь имя товара
  Обратная связь

  Мы ответим на все Ваши вопросы!
   Ошибка заполнения формы. Форма была заполнена не верно, или же не заполнена вовсе. Пожалуйста обратите внимание на сообщения под полями ввода.

   Спасибо! Ваше сообщение успешно отправлено, вскоре мы свяжемся с Вами.

   Вы хотите записаться на прием к:

   Здесь имя врача
    Записаться на консультацию к врачу

    Вскоре после отправки формы мы перезвоним или напишем Вам.
     Обратный звонок

     Вскоре мы Вам перезвоним


      Ви хочете записатися на прийом до:

      Здесь имя врача
       Зворотній дзвінок

       Незабаром ми Вам зателефонуємо


        Ви хочете придбати:

        Здесь имя товара
         Записатися на консультацію до лікаря

         Незабаром після відправки повідомлення ми передзвонимо або напишемо Вам.
          Зворотній зв’язок

          Ми відповімо на всі Ваші запитання!